Odpowiedz na: Czyszczenie ubrań motocyklowych

Strona główna Fora Opinie Czyszczenie ubrań motocyklowych Odpowiedz na: Czyszczenie ubrań motocyklowych

#31944
jas13
Moderator

Jeansy piorę jak jeansy tylko wypinam duralit/kevlar
kask wypinam wnętrze i piorę ręcznie, acz korzystam z kominiarki, łatwiej częściej prać kominiarkę niż często prać wnętrze kasku