Odpowiedz do: Pierwszy Moto co wybrać?

Strona główna Fora Opinie Pierwszy Moto co wybrać? Odpowiedz do: Pierwszy Moto co wybrać?

#29662
link87
Uzytkownik

Większej głupoty nie słyszałem, jak „wszystko inne” dla osoby o wzroście 160cm. Deqorek, proponuję Ci nie słuchać opinii ludzi, którzy się wypowiadają w ten sposób. Jeśli masz gdzieś niedaleko do osoby, która sprzedaje motocykl, który Ci się podoba, proponuje się przejść/przejechać i przymierzyć się. Najlepsza metoda. Tak jak już wspominałem, moja żona jest niska, próbowała wsiąść na Varadero i ruszyć – teraz się po prostu boi tego motocykla, że go wywróci bo nie sięga nogami do podłoża.
Druga sprawa: znam wiele osób, które jeżdżą na Varadero i mają wzrost w okolicy 2 metrów. Jeśli im jest wygodnie i im pasuje taka jazda, to ich sprawa. Uważam, że „dokładnie wiedzą o czym mówią” 😉

Zadałem kiedyś pytanie na jednej z grup na Facebooku. Chciałem powrócić do jazdy motocyklem po kilkuletniej przerwie. Koniecznie chciałem motocykl o pojemności 125ccm. Była cała masa osób, która „na siłę” wtykała mi zrobienie prawka kat. A i kupno „czegoś” większego. Post usunąłem, bo w końcu nie dowiedziałem się niczego sensownego. Kupiłem motocykl 125ccm i bynajmniej nie zamierzam w najbliższej przyszłości go na nic zamieniać. Denerwowały mnie takie opinie ludzi, którzy uważali, że szkoda pieniędzy na 125ccm, że motocykl o tej pojemności, to nie jest motocykl. Może ktoś sobie nie życzy takiego „szyderstwa” i będzie jeździł tym czym chce, i wyda pieniądze na to, co jemu będzie się podobać? Szkoda tylko, że nadal nawet wśród „motocyklistów” jest tak mało tolerancyjnych osób. Nie ważne czym jeździsz, ważne, że Tobie to odpowiada i to Ty masz z tego frajdę.