@kocur52
Aktywny 9 rok, 1 miesiąc temu
problem z kymco nie ma zasilania hociaz bezpiecznik dobry nie wiem co robic Zobacz
-
kocurek52 opublikował 9 rok, 1 miesiąc temu
problem z kymco nie ma zasilania hociaz bezpiecznik dobry nie wiem co robic
-
kocurek52 zmienił/a swoje zdjęcie profilowe 9 rok, 1 miesiąc temu
-
kocurek52 stał się zarejestrowanych użytkownikiem 9 rok, 1 miesiąc temu

Skoro wcześniej, jak mi pisałeś, musiałeś kilka razy ruszać kluczykiem aby było zasilanie to pomierzyłbym czy zasilanie do stacyjki dochodzi i z niej wychodzi.
Który masz rocznik?
Może stacyjka niedomaga?
Akumulator nie rozładowany?