Odpowiedz na: Ceny

Strona główna Fora Opinie Ceny Odpowiedz na: Ceny

#23131
Przemysław
Członek

Ten brixton jest lekko podejrzaną okazją. Na olx wisi jeden z 2016 roku sprowadzony z Francji za 7 tys. a tu nagle ktoś igłę z 2018 roku za 6 tys sprzedaje? Raczej nikt by motocykla po roku nie sprzedawał za mniej niż 50 % jego ceny. Plus aukcja w stylu typowego handlarza czyli minimum informacji i dodawanie w nazwie bardziej znanych marek.