Porównywarka motocykli 125

Skopiuj link porównania: http://www.motocykle125.pl/porownywarka-motocykli-125/?add=3862,2394,3613,38893
UsuńUsuńUsuńUsuń
ModelKeeway X-light 125Kymco Agility 16+ 125Barton Blade 125Junak M12 125
Moc w kW8.26.628.097.43
Moc KM11.1591110.1
Waga156131148 127
Stosunek mocy do wagi kW/kg0.0530.0510.0550.059
Spalanie2,5
Rodzaj zasilaniaWtryskGaźnikGaźnikGaźnik
Liczba zaworów na 1 cylinder2 (SOHC)2 (OHC)2 (OHC)
Rodzaj pracy silnika4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)
Liczba cylindrów1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder
Skrzynia biegówManualna 5 biegowaAutomatycznaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowa
Chłodzenie silnikaPowietrzemPowietrzem + wentylatorPowietrzemPowietrzem
Wałek wyrównoważającyTakTakTak
Prędkość maksymalna licznikowa10090105
Prędkość maksymalna GPS
Prędkość przelotowa9085
Wysokość siedziska766760730
Szerokość850760760 875
Długość2046208020402100
Szerokość opony przedniej1001009090
Profil opony przedniej90809090
Rozmiar felgi przedniej18161718
Szerokość opony tylnej120120110130
Profil opony tylnej80808090
Rozmiar felgi tylnej17141715