Odpowiedz do: Benyco/Benzer ws 125

Strona główna Fora Opinie Benyco/Benzer ws 125 Odpowiedz do: Benyco/Benzer ws 125

#30059
Adamos
Uzytkownik

Niestety nie bardzo mam możliwość przymiarki do tego motocykla. Dzwoniłem dziś do najbliższego dilera ZIPP-a (35 km ode mnie) i tam niestety nie mają już motocykli. Mogą ewentualnie sprowadzić konkretny wybrany przeze mnie model ale to dokładnie takie samo kupowanie w ciemno co w sklepie internetowym no i jeszcze musiałbym organizować własny transport. Zastanawiam się tylko nad ewentualną dostępnością części do takiego Trackera. Zrobiłem mały research w internetach i nic nie znalazłem z np. pllastików czy tarcz hamulcowych. Wygląda na to, że to mało popularny model i jakby co to pozostanie kombinowanie.
To tak jeszcze zasięgnąłbym rady szanownych Kolegów co do 2 innych modeli. W tym samym sklepie internetowym mają Rometa K 125FI w całkiem fajnej cenie:
https://allegro.pl/ogloszenie/romet-k-125fi-k125-125cc-euro-4-wroclaw-visatex-8756848667
Czy silnik w tym romeciku ma wałek wyrównoważający (wydaje mi się, że nie)?
Ostatnio rzucił mi się w oczy TORQ Windstar dostępny w markecie Media Expert (https://www.mediaexpert.pl/sport-i-rekreacja/motocykle/motocykl-torq-td125-45-windstar-125). Wygląda on jak jakaś wariacja na temat Rometa Soft Choppera. Co o nim myślicie?