Odpowiedz do: Dysza de Levala w Barton Classic FI

Strona główna Fora Tuning 4T Dysza de Levala w Barton Classic FI Odpowiedz do: Dysza de Levala w Barton Classic FI

#29244
Anonim
Gość

Tak ? To zauważ że autor tego rozwiązania i inne osoby które miały coś mądrego w tym temacie do powiedzenie lub opisywały własne dokonania już olały ten temat.
Dlaczego ? Bo nie będą kopać się z koniem .
Zostawili ten temat takim jak Ty!
Co potrafią tylko gówno-burzę robić i z fajnej strony motocykle125 robią stronę na której od pewnego czasu tylko żale i pretensje i pouczania kto co i kiedy może napisać.
To chyba ze zazdrości że sam masz dwie lewe ręce a inni potrafią motoryzacją się bawić.
I te przemądrzałe wywody na temat inżynieryjnych projektów i że nic nie może już być lepiej bo inżynier projektował. Teraz księgowi projektują . Jak by inżynier projektował to motocykle byłyby z tytanu, karbonu i magnesium. I te odwalania do słownika . Jakbym nie wytrzymał i napisał wszystko co o takich ludziach myślę to byś się dowiedział że jesteś głupią małpa. Ale nie chcę obrażać małp . Tylko że niewiele już brakuje żebym miał właśnie takie zdanie o tobie.
Więc jak tobie nie pasuje to rób coś innego. Spał trochę benzyny . A tym co chcą daj porozmawiać bo sam nic do dyskusji nie wnosić . Tylko niszczysz tą stronę na której kiedyś można było porozmawiać. A teraz lepiej się nie odzywać.