To jest rzeczywiście prehistoria, Standard Motor Corporation , oni teraz quady robią chyba. Ale jak rocznik 98 to silnik 156fmi (honda cg) albo K157FMI ( suzuki gn). Produkcji najprawdopodobniej tajwańskiej.
Dzięki wielkie pomogłeś mi bardzo ale mam jeszcze jedno pytanie Chodzi mi o to jaki najbardziej odpowiedni gaźnik by pasował bo zauważyłem że z linki gazu wychodzą dwie końcówki jedna jest w gaźniku druga luzem
Cześć, podaj początek numeru vin to zobaczymy co to.
RFRSMCHPWWM000578
To jest rzeczywiście prehistoria, Standard Motor Corporation , oni teraz quady robią chyba. Ale jak rocznik 98 to silnik 156fmi (honda cg) albo K157FMI ( suzuki gn). Produkcji najprawdopodobniej tajwańskiej.
Dzięki wielkie pomogłeś mi bardzo ale mam jeszcze jedno pytanie Chodzi mi o to jaki najbardziej odpowiedni gaźnik by pasował bo zauważyłem że z linki gazu wychodzą dwie końcówki jedna jest w gaźniku druga luzem