Strona główna › Fora › Opinie › Romet Remegate Sport 125 › Odpowiedz na: Romet Remegate Sport 125
2025-08-23 o 10:31
#41114
Członek
Naprawili i odesłali . Ale z powrotem pojechał do serwisu ,bo okrutnie jego potraktowali i całe boczki poobcierane ma jakby był po kilku upadkach . Teraz jest w trakcie serwisu .
