Porównywarka motocykli 125

Skopiuj link porównania: http://www.motocykle125.pl/porownywarka-motocykli-125/?add=7828,29073,8057,214,6260
UsuńUsuńUsuńUsuńUsuń
ModelRieju Strada 125 GTMalaguti Monte125 ProMalaguti XSM 125Zipp Cafe Racer 125Honda NSR 125 R
Moc w kW7.21111811
Moc KM9.7914.9614.9610.8814.96
Waga144122124140144
Stosunek mocy do wagi kW/kg0.050.090.0890.0570.076
Spalanie1,9 litra 3,36
Rodzaj zasilaniaWtryskWtryskWtryskWtrysk
Liczba zaworów na 1 cylinder2 (SOHC)4 (SOHC)4 (SOHC)2 (OHC)
Rodzaj pracy silnika4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)2 suwowy (2T)
Liczba cylindrów1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder
Skrzynia biegówManualna 5 biegowaManualna 6 biegowaManualna 6 biegowaManualna 5 biegowaManualna 6 biegowa
Chłodzenie silnikaPowietrzemCiecząCiecząPowietrzemCieczą
Wałek wyrównoważającyTakTakTakTak
Prędkość maksymalna licznikowa120
Prędkość maksymalna GPS
Prędkość przelotowa120
Wysokość siedziska750788796790
Szerokość785820820737670
Długość2035202020802044
Szerokość opony przedniej9010010080100
Profil opony przedniej9080809080
Rozmiar felgi przedniej1717171717
Szerokość opony tylnej110130130110130
Profil opony tylnej8070709070
Rozmiar felgi tylnej1717171717