Porównywarka motocykli 125

Skopiuj link porównania: http://www.motocykle125.pl/porownywarka-motocykli-125/?add=4141,27961,2608,40666
UsuńUsuńUsuńUsuń
ModelQJMOTOR SRK 125 RRIEJU Tango City 125Zipp Tracker 125 (2016)Romet Z-One S
Moc w kW117.948.098.1
Moc KM14.9610.81111.01
Waga160120117134
Stosunek mocy do wagi kW/kg0.0690.0660.0690.06
Spalanie
Rodzaj zasilaniaWtryskWtryskGaźnikGaźnik
Liczba zaworów na 1 cylinder4 (SOHC)2 (OHC)2 (OHC)2 (OHC)
Rodzaj pracy silnika4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)
Liczba cylindrów1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder
Skrzynia biegówManualna 6 biegowaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowa
Chłodzenie silnikaCiecząPowietrzemPowietrzemPowietrzem
Wałek wyrównoważającyTakTakTak
Prędkość maksymalna licznikowa90110
Prędkość maksymalna GPS
Prędkość przelotowa
Wysokość siedziska785830796780
Szerokość785785783755
Długość197020401976
Szerokość opony przedniej100903-90
Profil opony przedniej8010090
Rozmiar felgi przedniej17191717
Szerokość opony tylnej130120110110
Profil opony tylnej70909080
Rozmiar felgi tylnej17161717