Porównywarka motocykli 125

Skopiuj link porównania: http://www.motocykle125.pl/porownywarka-motocykli-125/?add=3862,2394,3613,38893,4025,40398
UsuńUsuńUsuńUsuńUsuńUsuń
ModelDaytona Dymoto 125 ABSKeeway X-light 125Kymco New Downtown 125i ABSKymco Agility 16+ 125Barton Blade 125Junak M12 125
Moc w kW10.378.2116.628.097.43
Moc KM14.111.1514.9691110.1
Waga160156164131148 127
Stosunek mocy do wagi kW/kg0.0650.0530.0670.0510.0550.059
Spalanie2.82,5
Rodzaj zasilaniaWtryskWtryskWtryskGaźnikGaźnikGaźnik
Liczba zaworów na 1 cylinder2 (SOHC)42 (OHC)2 (OHC)
Rodzaj pracy silnika4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)
Liczba cylindrów1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder
Skrzynia biegówManualna 6 biegowaManualna 5 biegowaAutomatycznaAutomatycznaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowa
Chłodzenie silnikaCiecząPowietrzemCiecząPowietrzem + wentylatorPowietrzemPowietrzem
Wałek wyrównoważającyTakTakTakTak
Prędkość maksymalna licznikowa11510090105
Prędkość maksymalna GPS
Prędkość przelotowa909085
Wysokość siedziska775766810760730
Szerokość812850670760760 875
Długość212520462265208020402100
Szerokość opony przedniej1101001201009090
Profil opony przedniej709080809090
Rozmiar felgi przedniej171814161718
Szerokość opony tylnej140120150120110130
Profil opony tylnej708070808090
Rozmiar felgi tylnej171713141715