Porównywarka motocykli 125

Skopiuj link porównania: http://www.motocykle125.pl/porownywarka-motocykli-125/?add=3862,2394,3613,38893,4025
UsuńUsuńUsuńUsuńUsuń
ModelKeeway X-light 125Kymco New Downtown 125i ABSKymco Agility 16+ 125Barton Blade 125Junak M12 125
Moc w kW8.2116.628.097.43
Moc KM11.1514.9691110.1
Waga156164131148 127
Stosunek mocy do wagi kW/kg0.0530.0670.0510.0550.059
Spalanie2.82,5
Rodzaj zasilaniaWtryskWtryskGaźnikGaźnikGaźnik
Liczba zaworów na 1 cylinder2 (SOHC)42 (OHC)2 (OHC)
Rodzaj pracy silnika4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)
Liczba cylindrów1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder
Skrzynia biegówManualna 5 biegowaAutomatycznaAutomatycznaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowa
Chłodzenie silnikaPowietrzemCiecząPowietrzem + wentylatorPowietrzemPowietrzem
Wałek wyrównoważającyTakTakTakTak
Prędkość maksymalna licznikowa11510090105
Prędkość maksymalna GPS
Prędkość przelotowa909085
Wysokość siedziska766810760730
Szerokość850670760760 875
Długość20462265208020402100
Szerokość opony przedniej1001201009090
Profil opony przedniej9080809090
Rozmiar felgi przedniej1814161718
Szerokość opony tylnej120150120110130
Profil opony tylnej8070808090
Rozmiar felgi tylnej1713141715