Porównywarka motocykli 125

Skopiuj link porównania: http://www.motocykle125.pl/porownywarka-motocykli-125/?add=4141,27961,2608,40666,39778
UsuńUsuńUsuńUsuńUsuń
ModelQJMOTOR SRK 125 RKeeway MBP NR125XRIEJU Tango City 125Zipp Tracker 125 (2016)Romet Z-One S
Moc w kW11117.948.098.1
Moc KM14.9614.9610.81111.01
Waga160155120117134
Stosunek mocy do wagi kW/kg0.0690.0710.0660.0690.06
Spalanie
Rodzaj zasilaniaWtryskWtryskWtryskGaźnikGaźnik
Liczba zaworów na 1 cylinder4 (SOHC)4 (DOHC)2 (OHC)2 (OHC)2 (OHC)
Rodzaj pracy silnika4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)
Liczba cylindrów1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder
Skrzynia biegówManualna 6 biegowaManualna 6 biegowaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowa
Chłodzenie silnikaCiecząCiecząPowietrzemPowietrzemPowietrzem
Wałek wyrównoważającyTakTakTakTak
Prędkość maksymalna licznikowa90110
Prędkość maksymalna GPS110
Prędkość przelotowa
Wysokość siedziska785790830796780
Szerokość785780785783755
Długość1970202320401976
Szerokość opony przedniej100100903-90
Profil opony przedniej808010090
Rozmiar felgi przedniej1717191717
Szerokość opony tylnej130130120110110
Profil opony tylnej7070909080
Rozmiar felgi tylnej1717161717