Porównywarka motocykli 125

Skopiuj link porównania: http://www.motocykle125.pl/porownywarka-motocykli-125/?add=4141,27961,2608,40666,39778,30685
UsuńUsuńUsuńUsuńUsuńUsuń
ModelQJMOTOR SRK 125 RKeeway MBP NR125XZontes 125 G1RIEJU Tango City 125Zipp Tracker 125 (2016)Romet Z-One S
Moc w kW111110.747.948.098.1
Moc KM14.9614.9614.610.81111.01
Waga160155138120117134
Stosunek mocy do wagi kW/kg0.0690.0710.0780.0660.0690.06
Spalanie1,8 (wg. producenta)
Rodzaj zasilaniaWtryskWtryskWtryskWtryskGaźnikGaźnik
Liczba zaworów na 1 cylinder4 (SOHC)4 (DOHC)4 (SOHC)2 (OHC)2 (OHC)2 (OHC)
Rodzaj pracy silnika4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)
Liczba cylindrów1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder
Skrzynia biegówManualna 6 biegowaManualna 6 biegowaManualna 6 biegowaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowa
Chłodzenie silnikaCiecząCiecząCiecząPowietrzemPowietrzemPowietrzem
Wałek wyrównoważającyTakTakTakTakTak
Prędkość maksymalna licznikowa90110
Prędkość maksymalna GPS110
Prędkość przelotowa
Wysokość siedziska785790800 lub 770 (dwie wersje)830796780
Szerokość785780869785783755
Długość19702023197620401976
Szerokość opony przedniej100100110903-90
Profil opony przedniej80807010090
Rozmiar felgi przedniej171717191717
Szerokość opony tylnej130130130120110110
Profil opony tylnej707070909080
Rozmiar felgi tylnej171717161717