Porównywarka motocykli 125

Skopiuj link porównania: http://www.motocykle125.pl/porownywarka-motocykli-125/?add=7828,29073,8057,214
UsuńUsuńUsuńUsuń
ModelRieju Strada 125 GTMalaguti Monte125 ProMalaguti XSM 125Honda NSR 125 R
Moc w kW7.2111111
Moc KM9.7914.9614.9614.96
Waga144122124144
Stosunek mocy do wagi kW/kg0.050.090.0890.076
Spalanie1,9 litra 3,36
Rodzaj zasilaniaWtryskWtryskWtrysk
Liczba zaworów na 1 cylinder2 (SOHC)4 (SOHC)4 (SOHC)
Rodzaj pracy silnika4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)2 suwowy (2T)
Liczba cylindrów1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder
Skrzynia biegówManualna 5 biegowaManualna 6 biegowaManualna 6 biegowaManualna 6 biegowa
Chłodzenie silnikaPowietrzemCiecząCiecząCieczą
Wałek wyrównoważającyTakTakTak
Prędkość maksymalna licznikowa120
Prędkość maksymalna GPS
Prędkość przelotowa120
Wysokość siedziska750788790
Szerokość785820820670
Długość203520202080
Szerokość opony przedniej90100100100
Profil opony przedniej90808080
Rozmiar felgi przedniej17171717
Szerokość opony tylnej110130130130
Profil opony tylnej80707070
Rozmiar felgi tylnej17171717