Porównywarka motocykli 125

Skopiuj link porównania: http://www.motocykle125.pl/porownywarka-motocykli-125/?add=4141,27961,2608,40666,39778,30685,1911
UsuńUsuńUsuńUsuńUsuńUsuńUsuń
ModelQJMOTOR SRK 125 RKeeway MBP NR125XZontes 125 G1RIEJU Tango City 125Zipp Tracker 125 (2016)Romet Z-One SRomet Black City 125
Moc w kW111110.747.948.098.16.62
Moc KM14.9614.9614.610.81111.019
Waga160155138120117134103
Stosunek mocy do wagi kW/kg0.0690.0710.0780.0660.0690.060.064
Spalanie1,8 (wg. producenta)3,1 - 3,6
Rodzaj zasilaniaWtryskWtryskWtryskWtryskGaźnikGaźnikGaźnik
Liczba zaworów na 1 cylinder4 (SOHC)4 (DOHC)4 (SOHC)2 (OHC)2 (OHC)2 (OHC)2 (OHC)
Rodzaj pracy silnika4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)4 suwowy (4T)
Liczba cylindrów1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder1 Cylinder
Skrzynia biegówManualna 6 biegowaManualna 6 biegowaManualna 6 biegowaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowaManualna 5 biegowaAutomatyczna
Chłodzenie silnikaCiecząCiecząCiecząPowietrzemPowietrzemPowietrzemPowietrzem + wentylator
Wałek wyrównoważającyTakTakTakTakTak
Prędkość maksymalna licznikowa9011090
Prędkość maksymalna GPS110
Prędkość przelotowa75
Wysokość siedziska785790800 lub 770 (dwie wersje)830796780
Szerokość785780869785783755700
Długość19702023197620401976
Szerokość opony przedniej100100110903-90100
Profil opony przedniej8080701009080
Rozmiar felgi przedniej17171719171716
Szerokość opony tylnej130130130120110110120
Profil opony tylnej70707090908070
Rozmiar felgi tylnej17171716171714