Videorecenzja Barton B-Max 125

Motovlog

Tym razem, coś za czym nie przepadam, czyli Skuter. Ale sam się o niego prosiłem, bo mnie zaintrygował, co z tego wynikło zobaczcie sami.

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Na co dzień pracuje jako koordynator d.s. produkcji i sprzedaży. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

6 komentarzy

 1. ta recenzja bardzo mi się podobała choć jazdy było niewiele ale zwięźle i na temat. super.

  Odpowiedz
 2. Aż trudno uwierzyć jak się importerzy rozwinęli przez te 10 lat. W 2007 rozglądałem się za pięćdziesiątką to były tylko jakieś małe skuterki i pseudo chopperki z płomieniami. W życiu bym nie powiedział, że ten barton bmax jest chiński i oferują go w takiej cenie, wygląda bardzo dojrzale i elegancko.

  Odpowiedz
 3. Ładnie się prezentuje. Ma ktoś ten model z wtryskiem? Nada się do codziennego dojazdu do pracy i jazdy po mieście? Najbardziej ciekawi mnie przyspieszenie do tych przelotowych 50-60 kmh, bo u mnie Łodzi czyli jednym z najbardziej zakorkowanych miast najbardziej się ta dynamika liczy. A, i czy w kufrze zmieści się pełny kask?

  Odpowiedz
  • Mam model 2018 na wtrysku i powiem że na miasto przy vmax 50-60 to jest ideał.

   Odpowiedz
  • Pod siodłem mieści się jeden kask, nawet największy integral, ale drugi już nie. Dlatego warto zamówić ten skuter od razu ze stelażem i kufrem.

   Odpowiedz
 4. Mam zamiar nabyć ten skuter, jak myślicie warto???? Wiele sie mówi złego na temat chińczyków, jakości, itd.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>