Motovlog

Pierwsze wrażenia z Benelli BN125

Pierwsze wrażenia z Benelli BN125

Na szybko, nagrywane tylko telefonem, ale co tam, pierwsze wrażenia przy okazji „odpalania” nówki sztuki Benelli BN125.

Cytując producenta: BN 125 to atrakcyjny, ekonomiczny i nowoczesny motocykl, który będzie Twoim kompanem niezależnie od warunków na drodze. Ciekawa stylistyka, silnik zasilany wtryskiem paliwa, wydajny układ hamulcowy – nic tylko wsiąść i zabrać go na wycieczkę.

Zgodnie z informacjami na stronie 11,5KM, gdzieniegdzie idzie znaleźć informację o nieco ponad 12KM, co jak co jedno jest pewne, jeden z lepiej wyglądających, i zdecydowanie mocniejszych pojazdów 125 w takim przedziale cenowym. Fajna propozycja moim zdaniem, co postaram się potwierdzić jak tylko dorwę model testowy w swoje ręce…

Udostępnij ten post

Czynny motocyklista realizujący swoją pasję w pracy zawodowej.

REKLAMA

6 komentarzy

 1. piękny, ja także czekam na testówkę … ze ślinotokiem, 😛 Benelli TNT spowodował że patrzę na tą markę z dużym zainteresowaniem.

  Odpowiedz
  • Ciekawe, co powiesz, jak zobaczysz na żywo K-Lighta. Naprawdę fajnie wygląda.

   Odpowiedz
   • wygląda świetnie fakt, już go dorwałem w swe ręce, natomiast błotniki coś im nie wyszły, choć podobno mają to poprawić.

    Odpowiedz
    • To masz testówkę już?

     Odpowiedz
     • nie nie… ale na salonie stoją dwa, w poniedziałek będzie okazja odpalić i pojeździć chwilę.

 2. Czekam niecierpliwie na więcej informacji. Motocykl wygląda bardzo przyjemnie, zastawiam się tylko, czy przy 194cm wzrostu nie będzie dla mnie zbyt mały.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>