Motovlog / Uncategorized

Nówka sztuka Junak RSX125

Nówka sztuka Junak RSX125

Dziś na szybko prezentacja nowego Junaka RSX. Krótki można by powiedzieć „walkaround”, a jak tylko pogoda się poprawi postaram się o konkretniejszą wrzutę 😉

Udostępnij ten post

Czynny motocyklista realizujący swoją pasję w pracy zawodowej.

REKLAMA

10 komentarzy

 1. W cenie 7000 byłby ciekawą propozycją. W tym roku nikt tego nie kupi bo jest do wyboru nowoczesny keeway rkf z nowoczesnym i mocnym silnikiem. Mamy też Benelli a niedługo nowe modele Benelli 125.

  Odpowiedz
  • Benelli bn125 pewnie jest lepszą opcją, o rkf już nie wspominając bo ma bardzo fajny silnik. Co do nowości benelli to ja nic w 125 nie widziałem. Jest sporo nowości w większych pojemnościach ale jak na razie żadnego filmiku z 125 nie widziałem.

   Odpowiedz
 2. Jesienią może już będzie benelli trk125. ( Silnik rkf)Jest już dokładna specyfikacja na stronie producenta, reszta nowości w 2020. Jeż z silnikami z rkf.

  Odpowiedz
 3. Całkiem ten model przypadł mi do gustu. Czekam na pełną specyfikację techniczną. Boję się jednak, że model ten będzie prezentował trochę zbyt wysoką półkę cenową, jak na moje możliwości i raczej zatrzymam się na czymś, co po prostu jeździ.

  Odpowiedz
 4. Jeżeli cena będzie do 7000pln, ma szansę, z ceną w okolicach 8-9tys., będzie robił za kolejny mebel w salonach

  Odpowiedz
  • W kwocie do 10 tyś, robimy prawko kat. A i kupujemy używany, prawdziwy motocykl. Trzy lata temu tak zrobiłem, i ta moja „wiekowa” japonia przeżyła już wszystkie chińczyki znajomych.

   Odpowiedz
   • prawko z zera umiejętności -> 3-4tys.
    przyzwoity strój -> 1tys.
    zostaje 5tys., to na nowego chińczyka 125 za mało

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>