Motovlog

Kilka słów o Derbi Terra 125

Kilka słów o Derbi Terra 125

Wiem że motocykl ten budzi nie małe zainteresowanie wśród wielu nowych adeptów jazdy off-road/adventure z prawkiem kat. B. Nie mniej jako że jest to marka bardzo egzotyczna na naszym rynku, budzi też wiele obaw, czy warto kupić motocykl który nie występował oficjalnie na naszym rynku, co z częściami, jak się sprawuje… moim zdaniem warto jest się mu przyjrzeć, bo jest on tak „egzotyczny” wydaje, ale o tym usłyszycie w filmiku, tak więc zapraszam do oglądania 🙂  

Udostępnij ten post

Czynny motocyklista realizujący swoją pasję w pracy zawodowej.

REKLAMA

11 komentarzy

 1. I o to właśnie chodzi. 125 cc i 15 kM. Poezja. Rzeczywiście nic więcej nie trzeba. Swoje pojedzie, a jak się wywróci, podnieść nie problem.

  Odpowiedz
  • Prawda, fajna maszyna, ale też trzeba przyznać że Kamil robi coraz lepsze filmy 🙂

   Odpowiedz
   • Dzięki panie majster 🙂

    Odpowiedz
   • A Ty admin weź się do roboty, bo od czasu zakupu Junaka, to przestałeś się udzielać. Widocznie już dość Wam spływa kaski z reklam.

    Odpowiedz
    • Myślę,ze nie jesteś obiektywny w stosunku do administratorów. Myślę, że nie jest ich winą to, ze mamy, mieliśmy w tamtym sezonie tak mało ( w stosunku do 2016 r.) recenzji bo tzw producenci, a w rzeczywistości importerzy , po wprowadzeniu normy EURO 4 mają niewiele propozycji, a te które mają są już znane. Co więc mają recenzować?

     Odpowiedz
    • Wiesz co? Nawet jeśli spływa – jak to powiedziałeś – kaska właścicielom tej strony, to Tobie nic do tego, bo sobie na to zapracowali. Zamiast zarzucać komuś, że ma przerwę zimową sam coś mądrego napisz i pochwal się swoimi spostrzeżeniami. Chociaż po człowieku z taką roszczeniowo-zazdrosną postawą, to wiele się nie spodziewam. Poza tym przeczytaj sobie 3 razy co Ci odpowiedział rawla, bo ma bardzo dużo racji. Poza tym, nie wszystkie firmy chcą udostępniać temu portalowi całą swoją nową ofertę, bo właśnie Dawid i Beniamin nie chcą pisać pod dyktando, tylko mają swoje spostrzeżenia.

     Odpowiedz
    • hehe 🙂 prawda, już czuję presję na robienie czegoś nowego, jednak trochę mi się też w życiu pozmieniało. Na codzień pracuję w branży IT, a w tej branży jest teraz ogrom roboty, a rąk do pracy mało. Wziąłem na siebie odpowiedzialność i muszę ogarnąć. Jak chcesz to Ci kasę z bloga oddam i rób kontent.

     Odpowiedz
    • Czasem podziwiam Admina bloga za tolerancję wobec niektórych kolegów.
     Admin z założenia jest od zawiadywania stroną, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby inni się włączyli w rozbudowę bazy artykułów.

     Odpowiedz
     • Myślę że, podejście Dawida i moje wynika z naszych przekonań religijnych. A z drugiej strony to jest tak, że miło jak się pod artykułem czyta komentarze że komuś nasza praca się przydała, i tych komentarzy jest sporo. Konstruktywna krytyka (czyt. Rawla) też ma swoje zalety, a reszta? Piszący sam wystawia sobie opinię u innych.

   • Filmy Kamila to zawsze klasa światowa. Dla mnie najlepszy jest o Freewindzie, na samą myśl się uśmiecham 🙂

    Odpowiedz
 2. „Konstruktywna krytyka (czyt. Rawla) też ma swoje zalety,”- Beniamin, dziękuję, czapki z głów. Da Bóg, chętnie, kiedyś się z Tobą spotkam i podyskutuję. Nawet nie wiesz Chłopie jakim darzę Ciebie szacunkiem za to co robisz i jak to robisz/

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>