Aktywność

 • Szmarju opublikował 1 rok, 11 miesięcy temu

  http://cpi-motor.pl/ Model XR125 to chyba najtańsza opcja z nowych motocykli, aby zbudować cafe racer. Swoją drogą, nikt nigdy nie wspomniał na motocykle125.pl o motocyklach CPI. Jaki jest tego powód?

  • Przyczyna jest prosta, nie ma na chwilę obecną oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce. Strona którą podałeś pochodzi z 2012r. kiedy dystrybucją zajmował się toruński Willmat. Naprawdę dobre i stosunkowo niezawodne motocykle z Tajwanu ( teraz już z chin )

  • Znam tę stronę, ale ich popularność jest zerowa. Nikt nie stara się tego rozpromować. Pewnie dlatego nigdy nie przyszło do głowy żeby dodać to do katalogu. Brakuje nam w katalogu wielu innych bardziej popularnych motocykli. Sprawdzałeś czy można kupić takie CPI?

   • Znam tę markę, mam nawet sporo materiałów do kolegi który przerabiał ten motocykl. Dodawał chłodnicę oleju i usprawniał sobie co nieco. Aktualnie sprzedaje go też Amerykański Cleveland, zaraz obok Heista.
    Pan Krzysztof Dorota z Wilmatu napisał mi rok temu :
    Nie reprezentujemy już marki w CPI w Polsce i nie sprzedajemy ich motocykli. W związku z tym nie będzie wznowienia sprzedaży modelu XR125.

    Dlatego też nie publikowałem materiałów o CPI.

  • Rozumiem. Dzięki za informację. Widziałem motocykle CPI w kilku sklepach internetowych, ale nie kontaktowałem się z tymi sklepami, może mają niezaktualizowany asortyment, więc wiszą tam motocykle z oferty sprzed kilku lat.

   • W tamtym roku jedna sztuka stała w kolorze czarnym stała w salonie Wilmatu w Toruniu. Jeżeli motocykl ci się podoba to spokojnie możesz kupić, bo części silnikowe to standard, więc nie powinno być problemów, a sprzęt jakościowo całkiem spoko. Taki średniak plus, bym powiedział.

   • Nieoficjalnie wiem że Wilmat zakończył współpracę ze względu na obniżenie jakości produktu ( początki produkcji CPI w chinach ), podczas gdy cena miała pozostać na tym samym poziomie albo wyżej.Oni sprzedawali te z tajwanu i te miały naprawdę dobrą jakość ( naprawy przktycznie czysto eksploatacyjne ) Beniamin mówisz o koledze Bogulo ?? Świetna przeróbka 🙂 Druga podobna powoli się buduje tu w moich okolicach